Usługi z zakresu medycyny estetycznej

Do pobrania

Przed zabiegiem każdy pacjent zobowiązany jest do wypełnienia dokumentów. KLIKNIJ ABY ROZWINĄĆ

Zgoda na leczenie

Ankieta pacjenta

Już dziś umów się na wizytę

Wybierz gabinet i zadzwoń na podany niżej numer.

Zabiegi medycyny estetycznej już dawno przestały być domeną świata celebrytów. Dziś są dostępne niemal dla każdego, przynosząc nie tylko poprawę wyglądu, ale również ulgę i rozwiązanie wielu problemów, z którymi na co dzień borykają się pacjenci.

MedicalBeauty – miejsce, w którym zatrzymujemy czas

Gabinety MedicalBeauty to wyspecjalizowane placówki medyczne, które oferują najskuteczniejsze zabiegi medycyny estetycznej przeprowadzane z użyciem nowoczesnego sprzętu i zgodnie z najnowszymi osiągnięciami współczesnej nauki. Każdy, kto zechce skorzystać z naszych usług, uzyska wyczerpujące informacje dotyczące planowanych działań i zostanie poinformowany o przewidywanych efektach terapii, a także ewentualnym dyskomforcie, który może wystąpić tuż po zabiegu. Większość klientów zainteresowanych medycyną estetyczną kieruje się chęcią odmłodzenia swojego wizerunku i zlikwidowania oznak starzenia, nieuchronnie pojawiających się w pewnym wieku. Osobom chcącym pozbyć się niechcianych zmarszczek oraz ujędrnić i odżywić skórę polecamy zabiegi polegające na wstrzyknięciu w wybrane okolice ciała specjalnych preparatów, jak np. botoks, kwas hialuronowy czy karboxymetylceluloza. Bardzo dobre efekty daje też mezoterapia igłowa, lipotransfer oraz nici liftingujące i zagęszczające PDO pozwalające również na delikatne wymodelowanie rysów twarzy. Dobór najskuteczniejszego zabiegu medycyny estetycznej następuje po konsultacji lekarskiej i przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu dotyczącego ogólnego stanu zdrowia pacjenta oraz ewentualnych przeciwwskazań uniemożliwiających podjęcie terapii.

Zabiegi medycyny estetycznej poprawiające komfort życia

Wiele chorób towarzyszących człowiekowi wywołuje codzienny dyskomfort zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej. Warto wiedzieć, że niektóre z dolegliwości mogą zostać pokonane właśnie dzięki zabiegom medycyny estetycznej, która już od dawna służy nie tylko upiększaniu. Osobom cierpiącym z powodu szpecących i bolesnych blizn, trądziku, ubytków skórnych, a nawet bólów towarzyszących chorobom stawów polecamy np. terapię fibryną bogatopłytkową IPRF, osoczem bogatopłytkowym, atelokolagenem typu I czy też laserem frakcyjnym CO2. Na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej składają się również kroplówki dożylne oraz esperal, skutecznie zwalczające skutki nadużywania alkoholu i pomagające w walce z uzależnieniem. Oferta Medical Beauty jest skonstruowana w oparciu o wyspecjalizowaną wiedzę medyczną popartą licznymi szkoleniami i nieustającym zgłębianiem zagadnień związanych z utrzymaniem jak najlepszego wyglądu oraz samopoczucia człowieka. Medycyna estetyczna zabiegi upiększające, regenerujące, korygujące i przeciwbólowe to bardzo szerokie spektrum działań zmierzających do wzmocnienia komfortu i podniesienia własnej wartości wśród osób, które z różnych względów tego potrzebują.

Marzysz o poprawie swojego wizerunku, likwidacji przykrych dolegliwości lub poprawie własnego samopoczucia? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą zabiegów wykonywanych w specjalistycznych gabinetach MedicalBeauty mieszczących się w takich miastach jak Bielsko Biała, Wisła i Skoczów.