Skip to content

O mnie

Lek. Michał Aleksander Zdanowicz

  •  21 czerwca 2007

Ukończenie Akademii Medycznej w Warszawie

  •  maj 2008

Rozpoczęcie kursów szkoleniowych

  •  Dermatology & Aesthetic Medicine
  • 2021 r. ukończenie  Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego pod kierownictwem dr Andrzeja Ignaciuka

Kontynuacja nauki

  •  Specjalistyczna prywatna praktyka lekarska

Gabinety w Wiśle i Skoczowie

7a

Akademię Medyczną w Warszawie (I Wydział Lekarski) ukończyłem 21 czerwca 2007 r.
Medycyną estetyczną zająłem się w maju w 2008 r., kiedy to rozpocząłem kursy szkoleniowe u prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaszuby w Centrum Szkoleniowym Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi.
Naukę kontynuowałem w Dermatology & Aesthetic Medicine-Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging FENICE w Warszawie.

Ukończyłem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging pod kierownictwem Dr Andrzeja Ignaciuka (Oddział Polskiego Towarzystwa Lekarskiego).

Wciąż pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności przez uczestnictwo w kursach, posiedzeniach naukowych i kongresach jak również samoedukację.

W związku z wieloletnią pracą mam niemałe własne doświadczenia i opracowałem nowe procedury zabiegowe zgodnie z zasadą holistycznego podejścia do pacjenta.

Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że będąc lekarzem i estetą kochającym człowieka i piękno zająłem się właśnie tą gałęzią medycyny, aby pomagać zachowywać młody i piękny wizerunek przez całe nasze życie.
To jedna z dróg mojej kariery zawodowej.
Specjalizuję się również w Rehabilitacji Medycznej, Medycynie Sportowej oraz Ginekologii Estetycznej.
Prowadzę własna działalność gospodarczą oraz indywidualną praktykę lekarską. Moim mentorem – jest moja Mama, która posiada specjalizację Neurolog (wspierając się nawzajem merytorycznie i dzieląc doświadczeniami razem walczymy o dobrostan naszych pacjentów zarówno fizyczny jak i psychiczny).

3a
5a
2a
1a
3a
12a
11a
14a
5a
13a
6a
7a