Korzyści z WYPEŁNIACZA pod oczami

Pamiętaj, że wypełniacz to TYMCZASOWE rozwiązanie, które ma wiele zalet. Chociaż wypełniacz nie jest w stanie całkowicie usunąć CIENI i ZMARSZCZEK, wypełniacz pod oczami pomaga uzyskać równomierny koloryt skóry, dzięki czemu nie musisz się martwić o żadne przebarwienia lub cienie i żyłki.
Wypełniacz zmniejsza również widoczność drobnych linii i zmarszczek, dodając objętości w przestrzeni między skórą a kośćmi. Kiedy wypełniacz jest wstrzykiwany w okolice dolnej powieki, pomaga również unieść obwisłą skórę, dzięki czemu można uzyskać ogólnie jaśniejszy wygląd z większą wyrazistością wokół oczu.
Wypełniacz może dodać objętości tam, gdzie jej z wiekiem zaczyna brakować.
Wypełniacze często nie wymagają znieczulenia, ponieważ już w swoim składzie zawierają znieczulenie co niezwykle skraca sam zabieg, a raczej czas oczekiwania zadziałania np. maści znieczulającej.

Jeśli chcesz cieszyć się wspaniałymi rezultatami zabiegów, słuchaj lekarza, który przeprowadzi cię przez plan estetyczny. Zabiegi medycyny estetycznej dają najlepsze efekty u pacjentów świadomych! Zabieg jednorazowy, przypadkowy, bo koleżanka się poddała… to nie jest droga do Twojego PIĘKNEGO WYGLĄDU.

Kontakt w sprawie konsultacji +48 502 310 601
#DrMichalZdanowicz #MedycynaEstetyczna #Stymulatory #LekarzMedycynaEstetyczna #ŚwiadomyPacjent #MedicalBeauty