Idealna KONSULTACJA z pacjentem

Dla stworzenia idealnego planu estetycznego dla swojego pacjenta bardzo ważne jest zrozumienie jego potrzeb i OCZEKIWAŃ. Dr Michał Zdanowicz, zawsze próbuje wraz z pacjentem ustalić jego problem oraz obawy związane z zabiegiem. Następnie weryfikuje marzenia o wyglądzie, bo niejednokrotnie mogą się one minąć z realnymi możliwościami typu urody oraz indywidualnymi predyspozycjami pacjenta.

Ważne jest zrozumienie potrzeb, określenie tego, co pacjentowi przeszkadza w wyglądzie. Często pacjent przynosi/pokazuje swoje zdjęcia z najlepszego okresu, kiedy to był najbardziej zadowolony ze swojej urody. To bardzo pomocne w określeniu, czy są REALNE możliwości osiągnięcia pożądanych rezultatów.

Jeśli pacjent jest w pełni świadomy faktów i ryzyka związanego z planem estetycznych zabiegów, uświadomi sobie, że czasem wiek, predyspozycje anatomiczne, styl życia lub inne czynniki mają wpływ na jego wygląd po danym zabiegu, będzie usatysfakcjonowany i chętnie rozłoży plan dochodzenia do upragnionych efektów w czasie. Po jednorazowych zabiegach nie zawsze jest ten efekt WOW, o który chodzi pacjentowi. Mało pacjentów skupia się na jakości swojej skóry, która jest fundamentem do wydobycia pięknego wyglądu po zabiegu.

Jeśli chcesz cieszyć się wspaniałymi rezultatami zabiegów, słuchaj lekarza, który przeprowadzi cię przez plan estetyczny. Zabiegi medycyny estetycznej dają najlepsze efekty u pacjentów świadomych! Zabieg jednorazowy, przypadkowy, bo koleżanka się poddała… to nie jest droga do Twojego PIĘKNEGO WYGLĄDU.

Kontakt w sprawie konsultacji +48 502 310 601

#drMichalZdanowicz #MedycynaEstetyczna #MedicalBeauty #LekarzMedycynaestetyczna