Problem: OPADAJĄCE POWIEKI

PLASTYKA POWIEK to zabieg, który wiele osób przeraża, myśląc, że będzie dużo bólu, krwi… Dlatego nie decydują się na zabieg i są na samą myśl przerażeni. Jednak kiedy patrzysz rano w lustro, widzisz, że twoje powieki są workowate, opadające i podpuchnięte wiesz, że musisz coś z tym zrobić.

Niektórych rzeczy nie naprawi dobry krem, aby nadać spojrzeniu młodzieńczy wygląd i odjąć sobie z twarzy lat dr Michał Zdanowicz poleca zabieg BLEFAROPLATYKI.

Jak zapewnić pacjenta, że dyskomfort w trakcie blefaroplastyki i po zabiegu nie jest taki, jak sobie wyobraża i oczekuje? Pacjenci po chwili jak rozpocznie się zabieg wiedza, że nie potrzebnie się martwili. Jedyną niedogodnością pozabiegowa jest opuchlizna i to w każdym przypadku inaczej wygląda. Wchodzą tu indywidualne predyspozycje pacjenta.

Podczas zabiegu w znieczuleniu miejscowym u dr. Michała Zdanowicza będziesz spokojny, rozluźniony i będziesz mógł swobodnie rozmawiać, co zapewni dodatkowy komfort i ukojenie nerwów. Nie będziesz odczuwał bólu.

Pamiętaj, że
🧐 zabieg wykonywany jest w warunkach ambulatoryjnych.
🧐 pacjenci będą potrzebować kogoś, kto odwiezie ich do domu po zabiegu.
🧐 po zabiegu występuje zaczerwienienie oka oraz niewielkie siniaki lub obrzęki.
🧐 pacjenci mogą spodziewać się wystąpienia tych objawów pooperacyjnych przez pierwsze kilka dni (jednak to indywidualne predyspozycje wpływają np. na obrzęk)
🧐 pacjenci na ogół widzą natychmiastowe rezultaty blefaroplastyki, jednak pełny efekt można ocenić dopiero po zdjęciu szwów oraz po całkowity zejściu opuchlizny.

Jeśli chcesz cieszyć się wspaniałymi rezultatami zabiegów, słuchaj lekarza, który przeprowadzi cię przez plan estetyczny. Zabiegi medycyny estetycznej dają najlepsze efekty u pacjentów świadomych! Zabieg jednorazowy, przypadkowy, bo koleżanka się poddała… to nie jest droga do Twojego PIĘKNEGO WYGLĄDU.

Kontakt w sprawie konsultacji +48 502 310 601

#drMichalZdanowicz #MedycynaEstetyczna #MedicalBeauty #LekarzMedycynaestetyczna