Medycyna Estetyczna

Twoja TWARZ właśnie rozpoczyna tutaj swoja wielka PODRÓŻ po świecie MEDYCYNY ESTETYCZNEJ w asyście dr. Michała Zdanowicza!
SKÓRA jest złożonym narządem i to coś więcej niż to, co widzimy gołym okiem. Dr Zdanowicz zapewni pełną analizę i stworzy dla Ciebie plan, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki wpływające na zdrowie i wygląd Twojej skóry. Dzięki temu możesz czuć się jeszcze pewniej co do rzeczywistych efektów zabiegów z zakresu MEDYCYNY ESTETYCZNEJ!
Jeśli Twoja SKÓRA była na długich słonecznych wakacjach *czytaj solarium, całoroczne wycieczki i kąpiele słoneczne, nawet najbardziej zadbane ciało potrzebuje w pewnym momencie odpowiedniej OPIEKI. Nadszedł więc czas, aby COFNĄĆ ZEGAR. Odmładzanie skóry przy wykorzystaniu mocy zabiegów MEDYCYNY ESTETYCZNEJ do odwracania oznak starzenia to coś, o czym każdy z nas powinien pomyśleć w każdym wieku.
Nie oznacza to jednakowych zabiegów dla każdego, ale INDYWIDUALNEGO PODEJŚCIA dr Zdanowicza. Możesz zmniejszyć lub nawet usunąć przebarwienia, popękane naczynka, załagodzić uszkodzenia po słoneczne, zminimalizować lub całkowicie usunąć tzw.plamy starcze i zaczerwienienia… jest tego tak wiele…
Oj!!! Zabiegów jest w ofercie dr. Michała Zdanowicza całe spektrum, więc dla każdego coś dobrego, DOBRZE DOBRANEGO i w odpowiednim czasie rozłożone, tak, by PACJENT poczuł się zaopiekowany, bezpieczny i bardzo ZADOWOLONY z efektów przez cały rok!
Kontakt w sprawie konsultacji +48 502 310 601