Preparta przeciwzmarszczkowy w USTA?

TAK, ale to wielka bzdura, która czasem słyszymy w mediach, od insta znawców czy czasem w dialogach jakiś polskich seriali. Taki zabieg nie istnieje. Nie wstrzykuje się preparatów zawierajacych toksynę botulinową w USTA.

Jednak istnieją zabiegi z jej użyciem w okolicach ust, które mają za zadanie zniwelowanie problemu, z jakim pacjent zgłasza się do lekarza zajmującego się medycyna estetyczna.

Wskazania:
💋 Opadające kąciki UST
💋 Smutny wyraz twarzy
💋 Chęć poprawienia linii UST

Podczas zabiegu wstrzykuje się preparat na bazie toksyny botulinowej w mięśnie odpowiedzialne za obniżenie kącików ust. Formuła osłabia te mięśnie, które kładą większy nacisk na mięśnie antagonistyczne. Skutkuje to LEKKIM UNIESIENIEM kącików ust oraz bardziej atrakcyjnym i przyjaznym wyglądem. Podczas zabiegu preparat wstrzykuję się obustronnie. Zajmuje tylko kilka minut i nie jest to zabieg bolesny.

Jeśli chcesz cieszyć się wspaniałymi rezultatami zabiegów, słuchaj lekarza, który przeprowadzi cię przez plan estetyczny. Zabiegi medycyny estetycznej dają najlepsze efekty u pacjentów świadomych! Zabieg jednorazowy, przypadkowy, bo koleżanka się poddała… to nie jest droga do Twojego PIĘKNEGO WYGLĄDU.

Kontakt w sprawie konsultacji +48 502 310 601

#drMichalZdanowicz #MedycynaEstetyczna