GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

 

Zabiegi ginekologii estetyczne przyczyniają się zarówno do poprawienia jakości życia seksualnego, na które wpływają często drobne niedoskonałości, jak i ogólnej sprawności i jakości życia. Mogą być także częścią profilaktyki zakażeń pochwy. W moim gabinecie przeprowadzam mnóstwo takich zabiegów, część za pomocą lasera frakcyjnego, natomiast część przy użyciu kwasu hialuronowego.

Na czym polega zabieg?

Większość zabiegów jest nieinwazyjna i nie wymaga specjalnych przygotowań ani późniejszej rekonwalescencji. Efekty są odczuwalne już kilka dni po zabiegu.

W przypadku leczenia średnio i mało nasilonego nietrzymania moczu zabieg wykonujemy za pomocą lasera frakcyjnego. Promień lasera penetruje tkanki, stymulując wytwarzanie kolagenu i kwasu hialuronowego. Powoduje to obkurczanie tkanek i zwiększenie ich elastyczności, a w wyniku tego zmianę kąta nachylenia cewki moczowej, co rozwiązuje problem. Laser frakcyjny służy także w zabiegu obkurczania światła pochwy.

Kwas hialuronowy jest niezastąpiony przy plastyce warg sromowych większych. Ich powiększenie to nie tylko kwestia natury estetycznej, ale i higienicznej, gdyż bardziej otwarty przedsionek pochwy sprzyja zakażeniom. Podobnie jest w przypadku leczenia suchości pochwy – zmniejszająca się z wiekiem ilość wydzieliny nie tylko znacząco obniża jakość stosunku, ale i zwiększa podatność na otarcia i mikrourazy, które są przyczyną częstszych zakażeń.
Ostatnim zabiegiem wykonywanym z użyciem kwasu hialuronowego jest plastyka punktu G, poprawiająca jakość stosunku, a dzięki temu zadowolenie z życia seksualnego.

Dla kogo?

Dla wszystkich pań odczuwających niezadowolenie z wyglądu stref intymnych, a także tych mających problem z nietrzymaniem moczu lub suchością pochwy.

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża, połóg
 • miesiączka
 • choroby nowotworowe
 • zakażenia i infekcje stref intymnych
 • aktywny stan zapalny skóry
 • stosowanie leków rozrzedzających krew
 • stosowanie leków fotouczulających
 • niektóre choroby przewlekłe
 • stany po długotrwałej sterydoterapii
 • choroby autoimmunologiczne czynne lub w remisji

Na zabiegi ginekologii estetycznej w Bielsku decydują się osoby w różnym wieku. Jeszcze do niedawna problemy związane z suchością pochwy, wyglądem sromu lub modelowaniem kształtu kobiecych narządów należały do wstydliwych. Obecnie pacjentki są świadome możliwości, jakie oferuje współczesna medycyna. Na zabiegi najczęściej zgłaszają się kobiety pomiędzy 20. a 40. rokiem życia, chcące poprawić wygląd intymnych części ciała. Sporą grupę kandydatek tworzą dojrzałe panie, które pragną ujędrnić tkanki warg sromowych. Choć większość usług z zakresu ginekologii estetycznej w Bielsku nie podlega refundacji z Narodowego Funduszu Zdrowia, warto zdecydować się na zabieg. Inwestycja bezpośrednio przyczynia się do podniesienia komfortu życia, a co za tym idzie zwiększa pewność siebie. Zdaję sobie sprawę, że pacjentki mogą mieć różne obawy i pytania, dlatego chętnie dzielę się swoją wiedzą. Tłumaczę, jak będzie przebiegał zabieg oraz ile potrwa cały proces.

Poznaj praktyczne informacje na temat zabiegów medycyny estetycznej

Skoro interesuje Cię ginekologia estetyczna, Bielsko to miejsce, w którym uzyskasz fachową pomoc. Przed przystąpieniem do zabiegu niezbędne będzie przeprowadzanie wywiadu medycznego oraz badanie cytologiczne. Musisz poinformować o przebytych chorobach i ewentualnych powikłaniach. Po ustaleniu wszystkich szczegółów pozostaje już tylko umówić termin. Na jeden lub dwa dni przed przyjazdem do kliniki należy wydepilować miejsca intymne. Prace z zakresu ginekologii estetycznej w Bielsku trwają około kilkudziesięciu minut, a długość rekonwalescencji zależy od poziomu skomplikowania wykonywanych usług. Po zabiegu możesz odczuwać nieprzyjemne dolegliwości, jak np. obrzęk, opuchlizna. Przez około 2 tygodnie musisz unikać aktywności fizycznej oraz noszenia obcisłej bielizny. Do kluczowych kwestii należy stosowanie się do zaleceń lekarskich.  Jeżeli absorbuje Cię ginekologia estetyczna, Bielsko to odpowiednie miejsce na uzyskanie kompleksowej pomocy w tym zakresie.

Fachowe podejście, bezpłatne konsultacje

Pacjentki, które zdecydują się na wykonanie zabiegu w moim gabinecie, mogą liczyć na bezpłatne konsultacje specjalistyczne. Placówka Medical Beuty wyróżnia się wykwalifikowanym i doświadczonym personelem, a także kompleksowym podejściem – wykonujemy potrzebne badania oraz proponujemy rozwiązania dostosowane do stanu zdrowia i indywidualnych oczekiwań. Warto podkreślić, że dostępne obecnie metody leczenia są w pełni bezpieczne. Urządzanie, które stosuje się w gabinetach spełniają ogólnoświatowe normy oraz posiadają stosowne certyfikaty i atesty. Do ważnych elementów wpływających na powodzenie zabiegu należy doświadczenie. Prowadzona przeze mnie klinika cieszy się uznaniem pacjentek, a potwierdzeniem moich kompetencji są ukończone studia na Akademii Medycznej w Warszawie. Należę również do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging nadzorowanego przez doktora Andrzeja Ignaciuka.

Jeżeli zastanawia Cię ginekologia estetyczna, Bielsko to dobra lokalizacja na szukanie fachowej pomocy. Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Dostępne zabiegi

 
 • ZABIEGI Z UŻYCIEM KWASU HIALURONOWEGO (REKONSTRUKCJA WARG SROMOWYCH WIĘKSZYCH, REKONSTRUKCJA PUNKTU „G’’, NAWILŻENIE POCHWY)
 • ZABIEGI PRZY UŻYCIA LASERA FRAKCYJNEGO CO2 (ZWĘŻANIE ŚWIATŁA POCHWY; LECZENIE NIETRZYMANIA MOCZU MAŁEGO I ŚREDNIEGO NASILENIA)