Jak ZMINIMALIZOWAĆ OZNAKI STARZENIA w gabinecie dr. Michała Zdanowicza?

STARZENIE się jest czymś naturalnym, każdy człowiek tego doświadczy. Jednak same OZNAKI STARZENIA można ograniczyć. W gabinecie dr. Zdanowicza dowiesz się jak zminimalizować zmarszczki, jak poradzić sobie w profesjonalny sposób z przebarwieniami posłonecznymi lub uszkodzeniami skóry po lecie, lub poradzić sobie z efektami grawitacji, które są widoczne na twarzy. Dowiesz się jak w Twoim przypadku zacząć wdrażać sposoby, by pięknie wyglądać i czuć się zdrowo!

EKSPOZYCJA NA SŁOŃCE. Doktor Michał zaleca swoim pacjentom ograniczyć narażanie się na intensywne eksponowanie ciała w słońcu. Ma to wielkie znaczenie w ocenie efektów zabiegów medycyny estetycznej, które nie dadzą tak pięknego, świeżego efektu wow!

DOBRY SEN. Jakość i długość snu to garść dobrej energii dla twojej skóry i całego ciała. Musi być minimum 8 godzin nieprzerywalnego snu, który da ci więcej niż super makijaż. To od ciebie zależy, czy zabiegi medycyny estetycznej będą tylko dopełnieniem twojego zdrowego stylu życia i minimalizowaniu oznak przemijającego czasu.

ZDROWA DIETA. Na zdrowy styl życia i zdrową dietę dr Michał stawia od zawsze. Jego podejście do i spojrzenie jako specjalisty to efekt doświadczenia, które oddaje cennymi poradami dla swoich pacjentów. Nie tylko dobrze dobrany zabieg medycyny estetycznej, ale tych kilka wyżej wymienionych porad da niesamowity efekt, który cię zaskoczy!

ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. Tylko u specjalisty, czyli lekarza! W MedicalBeauty dr Michał Zdanowicz zostaniesz mile zaskoczony, ale pamiętaj o swoim wkładzie, o postaraniu się i zmianie złych nawyków np. zrezygnowaniu z solarium czy niezdrowej diety, a to wszystko, by efekt przeszedł twoje oczekiwania i był satysfakcjonujący na wiele miesięcy!

Zapraszamy na idealnie dobrane zabiegi do dr. Michała Zdanowicza. Jednak TYLKO TY możesz pomóc w doprowadzeniu do rewelacyjnego efektu!!!

Jeśli chcesz cieszyć się wspaniałymi rezultatami zabiegów, słuchaj lekarza, który przeprowadzi cię przez plan estetyczny. Zabiegi medycyny estetycznej dają najlepsze efekty u pacjentów świadomych! Zabieg jednorazowy, przypadkowy, bo koleżanka się poddała… to nie jest droga do Twojego PIĘKNEGO WYGLĄDU.

Kontakt w sprawie konsultacji +48 502 310 601
#DrMichalZdanowicz #MedycynaEstetyczna