Porady dr Michała po wypełnianiu UST

WYPEŁNIANIE UST to jedne z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, które dr Michał Zdanowicz wykonuje od lat.
Wiele osób trafia na ten zabieg do osób nieuprawnionych, niewiedzą, że tylko lekarz może go wykonywać bezpiecznie dla pacjenta. Pamiętaj! W cenie masz wliczone zabezpieczenie dla Ciebie, że zabieg wykonywany jest certyfikowanym produktem z legalnego źródła, czyli na pewno nie jest podrobionym specyfikiem, masz również pewność, że w razie wystąpienia ewentualnych objawów niepożądanych jesteś w najlepszych rękach, rękach LEKARZA.
Sam zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjenta, jednak by uzyskać efekt, o którym marzyłaś warto zadbać o USTA po zabiegu.

DALSZA pielęgnacja UST po zabiegu! Na czym polega?

1. Pomiń ciężkie treningi
Oznacza to, że najlepiej zrezygnować z treningów na 48 godzin. Podwyższone ciśnienie krwi może prowadzić do większych obrzęków i siniaków wokół miejsc wstrzyknięcia, co tylko opóźni osiągnięcie ostatecznych wyników.

2. Pij wodę
Woda jest niezbędnym elementem pomagającym leczyć organizm. Utrzymuje nawodnienie organizmu i pomaga w dostarczaniu składników odżywczych. Utrzymanie nawilżenia jest również ważne dla ZACHOWANIA PIĘKNEGO WYGLĄDU SKÓRY. Pij więc wodę, a usta ci za to podziękują. Wypełniacze bardzo silnie wiążą wodę, wskazane jest jej picie do 2,5 litra na dobę.

3. Podnieś głowę
Możliwe, że już śpisz na poduszce z głową wyżej niż reszta ciała. Jeśli tak, to doskonale. Podniesienie głowy zmniejszy obrzęk.

4. Zrezygnuj z makijażu UST
Zrezygnuj z makijażu ust na przynajmniej 24h. Niektóre produkty, które kobiety używają do makijażu mogą powodować w tym okresie podrażnienie ust.

5. Odstaw sól
Przez 48 godzin bezpośrednio po wstrzyknięciach ogranicz spożycie soli. Może ona nasilać obrzęki, a ponieważ przerwiesz na co najmniej dwa chodzenie na siłownię, nie będziesz się pocić tak intensywnie, Twoje ciało nie będzie naturalnie pozbywać się soli. Nie jedz żadnych słonych przekąsek na noc!
Jeśli chcesz cieszyć się wspaniałymi rezultatami zabiegów, słuchaj lekarza, który przeprowadzi cię przez plan estetyczny.