WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

 

Wraz z wiekiem skóra traci jędrność. Aby odwrócić procesy związane ze starzeniem, warto zgłosić się do kliniki medycyny estetycznej. Wypełnianie zmarszczek w Bielsku-Białej odbywa się pod nadzorem fachowego personelu. Skoro interesuje Cię wypełnianie zmarszczek, Bielsko to miejsce, w którym możesz liczyć na fachowe konsultacje. Medical Beuty cieszy się bardzo dobrą opinią.

Na czym polega zabieg?

Za najpopularniejsze metody uznaje się użycie botoksu lub kwasu hialuronowego. Pierwszy z nich stosuje się w celu wygładzenia zmarszczek mimicznych. Za jego pomocą można zniwelować tzw. kurze łapki. Zabieg pozwala także na podniesienie opadających kącików ust oraz wygładzenie skóry pod oczami, nad górną wargą, na szyi i na czole. Z kolei kwas hialuronowy redukuje bruzdy nosowo-wargowe i blizny. Wykorzystuje się go też do korekcji owalu twarzy.

Dla kogo?

Zabiegi medycyny kosmetycznej są w pełni bezpieczne, dlatego nie ma ustalonej górnej granicy wieku. Z usług korzystają przede wszystkim dojrzałe panie, ale do gabinetu coraz częściej trafiają kobiety po 25. roku życia – to czas, kiedy zaczyna zanikać kolagen, a skóra staje się mniej elastyczna. Im wcześniej rozpoczęta terapia, tym gładsza cera w przyszłości. Po 40. roku życia twarz wymaga gruntownej pielęgnacji.

PRZECIWWSKAZANIA

 • choroby nowotworowe
 • ciąża i karmienie piersią
 • aktywne infekcje skórne
 • problemy z krzepliwością krwi, stosowanie leków rozrzedzających krew
 • niektóre choroby przewlekłe
 • stany po długotrwałej sterydoterapii
 • choroby autoimmunologiczne czynne lub w remisji

Jeśli zdecydujesz się na wypełnianie zmarszczek, Bielsko-Biała jest miastem, w którym uzyskasz pomoc. Zaproponuję Ci różnorodne zabiegi dopasowane do Twoich potrzeb. Bywa, że dla uzyskania optymalnego efektu trzeba połączyć kilka metod, gdyż samo zastosowanie botoksu lub kwasu hialuronowego będzie niewystarczające. Zanim jako lekarz przedstawię Ci ilość i rodzaj terapii związanych z wypełnieniem zmarszczek w Bielsku, przeprowadzę szczegółowy wywiad, podczas którego należy poinformować o występujących problemach zdrowotnych, alergii oraz przyjmowanych lekach.

Jak długo utrzymuje się efekt?

W sytuacji, gdy zdecydujesz się na wypełnianie zmarszczek, Bielsko-Biała i znajdująca się tam klinika Medical Beuty okażą się doskonałym wyborem. Stosuję dobre jakościowo preparaty. Aby cieszyć się efektem kosmetycznym, zabiegi należy powtarzać raz na kilka miesięcy. Pierwsze rezultaty widać prawie natychmiast, a wypełnienie zmarszczek w Bielsku zajmuje około pół godziny. Realizowane pod nadzorem doświadczonego lekarza usługi nie wymagają ingerencji chirurgicznej i nie wiążą się z długą rekonwalescencją. Już po kilku godzinach skóra wraca do normy.

Zabiegi wykonywane w moim gabinecie wpływają nie tylko na estetykę, ale również poprawiają samopoczucie i dodają pewności siebie. Wypełnianie zmarszczek w Bielsku-Białej to obecnie najskuteczniejszy sposób na wygładzenie skóry. I choć w drogeriach można kupić kosmetyki z kwasem hialuronowym lub botoksem, ich działanie nigdy nie zastąpi wizyty u doświadczonego specjalisty. Dobre kremy mogą stanowić jednak doskonałe uzupełnienie terapii przeciwzmarszczkowej i warto się nimi wspomagać. Jeżeli chcesz zainwestować w wypełnianie zmarszczek, Bielsko to miejsce, gdzie powinieneś się udać. Odwiedź jeden z moich gabinetów.

Dostępne zabiegi

 
 • WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK
 • MODELOWANIE KONTURU TWARZY
 • POWIĘKSZANIE BIUSTU LUB DOWOLNIE WYBRANEJ OKOLICY
 • WYGŁADZENIE POWIERZCHNI DŁONI
 • WYGŁADZENIE OKOLIC TEGO WYMAGAJĄCYCH