Czy wiesz, że wypełniaczem może być TKANKA TŁUSZCZOWA?

Nie każdy pacjent decyduje się na modelowanie twarzy produktami, które mamy na rynku. Nie wnikajmy, dlaczego tak jest, ale jakie są inne alternatywy?

Jednym z najlepiej tolerowanych wypełniaczy jest nasza własna tkanka tłuszczowa, która pobrana przez lekarza może zostać zastosowana na innych obszarach ciała w tym twarzy.

TRANSFER TKANKI TŁUSZCZOWEJ
Transfer tłuszczu może dawać upragniony efekt na wiele lat, choć może wymagać jednego lub więcej dodatkowych zastrzyków tłuszczu, aby osiągnąć pożądany efekt. Dzieje się tak, ponieważ transfer tłuszczu jest przeszczepem i jest mało prawdopodobne, że przetrwa 100% przeszczepionej tkanki. Zwykle 70% do 90% tkanki przetrwa po jednej procedurze.

Zwykle przeszczepy tłuszczu ewoluują i po około 90 dniach osiągną stabilny punkt końcowy. To dobry moment, aby zdecydować, czy należy dodać dodatkowa ilość tkanki tłuszczowej, aby zoptymalizować efekt końcowy.

Jeśli chcesz cieszyć się wspaniałymi rezultatami zabiegów, słuchaj lekarza, który przeprowadzi cię przez plan estetyczny. Zabiegi medycyny estetycznej dają najlepsze efekty u pacjentów świadomych! Zabieg jednorazowy, przypadkowy, bo koleżanka się poddała… to nie jest droga do Twojego PIĘKNEGO WYGLĄDU.

Kontakt w sprawie konsultacji +48 502 310 601

#TkankaTłuszczowa #DrMichalZdanowicz #MedycynaEstetyczna