Często pacjentki podczas konsultacji pokazują zdjęcia, na których chcą się wzorować, dążąc do spełnienia swoich marzeń. Wielki błąd.

Wiele razy wspomniano o efektach zabiegów medycyny estetycznej, na które składa się nie tylko dobroczynne działanie zastosowanych terapii. Twój styl życia ma wielki wpływ na oczekiwane rezultaty zabiegów.

Chcesz poczuć się pięknie i dobrze w swoim ciele? Chcesz podnieść swoją samoocenę, mieć dobry nastrój, dobre nastawienie?
Połącz z wielką świadomością swój styl życia z dodatkowymi dobrodziejstwami medycyny estetycznej. Zrób to, mając na uwadze swoje zdrowie, predyspozycje swojego ciała, swój styl życia począwszy od dobrze ułożonej diety po dbanie o kondycję fizyczną. Świadome podejście do zmian, jakim chcesz się poddać lub po prostu utrzymania ciała i duszy w dobrej formie to proces, który można osiągnąć, jednak warto w tym procesie posłuchać specjalisty. Odpowie on na wszystkie nurtujące pytania, pomoże wybrać najodpowiedniejszą terapię, która złagodzi lub całkowicie zlikwiduje twój problem estetyczny. Wiele zależy od twojego stylu życia, przygotowania, jeśli takie będą zalecenia specjalisty oraz samej rekonwalescencji po zabiegu. Współpraca z lekarzem to jedno, ale współpraca ze samym sobą to podstawa.

Efekty zabiegów to zawsze indywidualna sprawa i nie można porównywać się do innych pacjentów, jednak podejście i pomoc swojemu ciału z różnych kierunków to gwarancja lepszego rezultatu i przedłużenia wyniku terapii z zakresu medycyny estetycznej.

Kontakt w sprawie konsultacji +48 502 310 601