JAK odzyskać piękną SKÓRĘ PO WAKACJACH?

Nie będziemy się okłamywać, piękna opalenizna dodaje każdemu z nas uroku, wyróżnia, czujemy się atrakcyjniejsi i bardziej zwracamy na siebie uwagę. Jednak na tym KONIEC plusów wakacyjnej opalenizny.

Wracamy z wakacji i co się okazuje? Skóra jest w strasznym stanie. Nie ma tej elastyczności, co powinna mieć, zaczyna jej brakować nawilżenia, blasku i zaczyna się brzydko łuszczyć a u niektórych schodzić plackami. Nic w tym dziwnego. Skoro wystawialiśmy się na tak intensywne słoneczko, skóra zatraciła swoja naturalną ochronę i teraz pokazuje, jakie poczyniliśmy jej szkody. Nawet super wysokie filtry nie są w stanie cały czas zatrzymywać promieni. Albo ochrona, albo opalanie na brąz…

Uszkodzenia po słoneczne to coś, co większość z nas nabędzie w różnym stopniu w ciągu naszego życia.

Dr Michał Zdanowicz poleca po tak intensywnym lecie konsultacje, gdzie będzie w stanie ocenić szkody, jakie wyrządziła intensywna ekspozycja na słońce oraz nakreślić plan, jakie zabiegi będą w stanie pomóc w danym przypadku.

Jednym z nich jest zabieg LASEREM CO2
Jest to powszechnie uważane za złoty standard leczenia, bardziej zaawansowanych uszkodzeń słonecznych. Laser CO2 działa poprzez wypalanie górnych warstw skóry, co z kolei daje odpowiedź leczniczą.

PEELING CHEMICZNY
Można zastosować peelingi chemiczne w celu leczenia uszkodzeń słonecznych. Zwykle występuje po nim suchość skóry i łuszczenie się około 3-5 dni. Zwykle sugerowany jest cykl 3 lub 4 zabiegi.

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest dokładna diagnoza uszkodzeń słonecznych i pigmentacji. Dlatego zapraszamy na konsultację, która da pełen obraz lekarzowi o stanie skóry pacjenta, a pacjentowi pozwoli poznać wiele możliwości pomocy skórze, która odzyska blask, elastyczność i witalność!

Jeśli chcesz cieszyć się wspaniałymi rezultatami zabiegów, słuchaj lekarza, który przeprowadzi cię przez plan estetyczny. Zabiegi medycyny estetycznej dają najlepsze efekty u pacjentów świadomych! Zabieg jednorazowy, przypadkowy, bo koleżanka się poddała… to nie jest droga do Twojego PIĘKNEGO WYGLĄDU.

Kontakt w sprawie konsultacji +48 502 310 601
#drMichalZdanowicz #MedycynaEstetyczna #MedicalBeauty #LekarzMedycynaestetyczna