BADANIA i KONSULTACJA

Czasem po ustaleniach z lekarzem, pacjent jest poproszony o przyniesienie na konsultację badan, które pomogą w ustaleniu planu zabiegowego, rozłożonego w czasie tak by pacjent był zadowolony z efektu, a lekarz miał pewność, że zapewnił pacjentowi maximum bezpieczeństwa, wiedzy i czasu.

Pacjenci zainteresowani zabiegami medycyny to osoby w różnym wieku, z różnymi schorzeniami w tle oraz z różnymi oczekiwaniami, które lekarz musi zweryfikować, by osiągnąć pełną satysfakcję pacjenta.

Wszystkie te działania nie są po to, by utrudnić pacjentowi życie, ale po to, by nie doprowadzić do wystąpienia ewentualnych powikłań. Pacjent powinien być szczery z lekarzem i podczas konsultacji odpowiedzieć na zadane pytania o leczeniu, przyjmowanych lekarzach, o przebytych zabiegach, to wszystko na również wpływ na efekt zabiegu.

Jeśli chcesz cieszyć się wspaniałymi rezultatami zabiegów, słuchaj lekarza, który przeprowadzi cię przez plan estetyczny. Zabiegi medycyny estetycznej dają najlepsze efekty u pacjentów świadomych! Zabieg jednorazowy, przypadkowy, bo koleżanka się poddała… to nie jest droga do Twojego PIĘKNEGO WYGLĄDU.

Kontakt w sprawie konsultacji +48 502 310 601
#drMichalZdanowicz #MedycynaEstetyczna #MedicalBeauty #LekarzMedycynaestetyczna