Powiększanie ust

Do jednego z częściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej należy powiększanie ust. Przy pomocy kwasu hialuronowego, który wstrzykuje się pod skórę, można wymodelować kontury ust. Skoro interesuje Cię powiększanie ust, Bielsko to odpowiednie miejsce na znalezienie dobrego specjalisty. Przed przystąpieniem do zabiegu należy dokładnie określić, jakiego efektu oczekujesz. Na tej podstawie lekarz dopasuje dawkę preparatu. Warto pamiętać, że wstrzykiwana substancja nie tylko powiększa wargi, ale także odżywia i nawilża.

Na czym polega zabieg?

Powiększanie ust w Bielsku trwa około pół godziny. Ponieważ wargi należą do jednych z bardziej unerwionych części, lekarz aplikuje znieczulenie ogólne lub miejscowe. Następnie, za pomocą cienkiej igły, wykonuje kilkanaście wkłuć kwasu hialuronowego. Aby równomiernie rozłożyć preparat, usta należy masować, nadając im odpowiedni kształt.

Dla kogo?

Z usług korzystają pacjentki w różnym wieku. Kwas hialuronowy to składnik naturalnie występujący w organizmie, a jego zastosowanie rzadko powoduje powikłania. Stosuje się go nawet w przypadku alergików.

Przeciwwskazania

choroby nowotworowe
ciąża i karmienie piersią
aktywne infekcje skórne
problemy z krzepliwością krwi, stosowanie leków rozrzedzających krew
niektóre choroby przewlekłe
stany po długotrwałej sterydoterapii
choroby autoimmunologiczne czynne lub w remisji

Dostępne zabiegi

wypełnianie zmarszczek

Modelowanie konturu twarzy

Powiększanie biustu lub dowolnie wybranej okolicy

Wygładzenie powierzchni dłoni

Wygładzenie okolic tego wymagających

Zakładając, że zdecydujesz się na powiększenie ust, Bielsko i Medical Beauty to dobry wybór na osiągnięcie wymarzonego efektu estetycznego. Założona przeze mnie placówka wyróżnia się wykwalifikowanym personelem i fachowym podejściem. Choć zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego uchodzą za bezpieczne, należy staranie wybrać miejsce, w którym będzie wykonana usługa. Klinika, którą prowadzę, cieszy się dobrą opinią. Pacjentki mogą liczyć na rzetelne konsultacje i odpowiedni dobór materiału wypełniającego.

Postępowanie po zabiegu powiększania ust

Tuż po zabiegu może pojawić się opuchlizna, która z reguły znika w ciągu 2-3 dni. Wprawdzie wykonanie usługi w żaden sposób nie wyłącza z codziennego życia, jednak przez kilka dni po wizycie w gabinecie kosmetycznym zaleca się unikanie nadmiernej ekspozycji na promienie UV. Nie powinno się także uczęszczać na siłownię lub saunę. Do dobrych praktyk należy również spożywanie dużej ilości płynów pomagających w związaniu cząsteczek substancji wypełniającej. Pierwsze widoczne rezultaty można zauważyć po około 3 dobach.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt uzyskiwany po powiększeniu ust w Bielsku utrzymuje się przez około pół roku. Zdarzają się jednak wyjątki – są pacjentki, które mogą cieszyć się wymodelowanym wargami przez ponad rok. Na rezultat wpływają m.in. naturalne predyspozycje organizmu (związane m.in. z ilością hialuronidazy – enzymu powodującego rozkład kwasu hialuronowego). Wśród kluczowych elementów warto wymienić także prowadzony styl życia – nadmierne palenie tytoniu negatywnie wpływa na stan wypełniacza. Nie bez znaczenia są również występujące choroby, stosowane leki, wiek pacjenta, a także rodzaj wstrzykiwanych preparatów. Najlepiej sprawdzają się kosmetyki nowej generacji, których jakość potwierdza stosowny certyfikat.

Jeśli interesuje Cię powiększanie ust, Bielsko jest miastem, gdzie bez trudu uda się znaleźć specjalistę w zakresie medycyny estetycznej. Zapraszam na konsultację i kontakt telefoniczny lub mailowy.